310
edits
Please make sure your email address matches on the wiki and website as we'll be migrating to PCB logins in the near future. |
Line 53: | Line 53: | ||
|- | |- | ||
|mastertyler04 | |mastertyler04 | ||
|- | |||
| rowspan="2" |Valenhale | |||
| rowspan="2" |[[File:Flag Valenhale.png|150x150px]] | |||
| rowspan="2" |4 May 2019 | |||
|'''Premier''' | |||
| rowspan="2" |Vale City | |||
|- | |||
|Generalissimo12 | |||
|} | |} | ||
edits